چه مواردی باید در روزنامه رسمی منتشر گردد؟ تغییراتی که باید در روزنامه رسمی به چاپ برسد

درج آگهی های ثبت شرکت در روزنامه رسمی در همدان

روزنامه رسمی کشور، یک شرکت سهامی است که از سازمان های وابسته به قوه قضائیه به شمار می رود. وظیفه اصلی این شرکت، چاپ و انتشار کلیه قوانین و مصوبات مجلس شورای اسلامی، مصوبات مجمع تشخیص مصلحت نظام، آئین نامه ها و مصوبات هیات دولت و چاپ و نشر برخی آگهی های قانونی- قضایی همچون آگهی های مربوط به تاسیس و ثبت شرکت ها و علائم تجاری و … می باشد.
جهت درج آگهی های خود در روزنامه رسمی و ثبت انواع شرکت و موسسه در همدان با گروه ثبتی – حقوقی شرکتیاران تماس حاصل فرمایید.
بر اساس ماده 106 قانون تجارت کلیه تصمیمات در خصوص تاسیس و ثبت شرکت و موسسه و شعبه، نام و علائم تجاری، تصمیمات مجامع از جمله انتخاب مدیران و بازرسان شرکت، تصویب تراز، تغییرات در سرمایه شرکت، تغییرات در اساسنامه شرکت، تصمیمات مربوط به انحلال و تسویه شرکت و آگهی دعوت هیئت بستانکاران جهت امور ورشکستگی که در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده باشد باید در روزنامه رسمی کشور به چاپ برسد.
هزینه درج آگهی در روزنامه رسمی با توجه به حجم آگهی متفاوت است و نمی توان مبلغ دقیقی برای آن در نظر گرفت.

 

گروه ثبتی – حقوقی شرکتیاران، گسترده ترین خدمات ثبتی و حقوقی در استان همدان
ثبت شرکت در همدان ، ثبت موسسه در همدان ، ثبت برند در همدان ، ثبت شرکت با مسئولت محدود در همدان ، ثبت شرکت تعاونی در همدان ، ثبت شرکت سهامی خاص در همدان، ثبت شرکت تضامنی در همدان ، ثبت سمن در همدان ، پلمب دفاتر در همدان، درج آگهی در روزنامه رسمی در همدان